Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

KURUMSAL


PIXA 360
NE SUNUYOR?

Bugüne kadar 170 derece standart kamera çekimleriyle yapılan tanıtımların bu kadar etkili olduğunu düşündüğümüzde 360 derece videolarla tanıtımın, reklam sektöründe nasıl bir çığır açacağını öngörmek hiç de zor değil.

Facebook kurucusu Zuckerbeg’e göre geleceğin video izleme türü olacak 360 derece videoya ilgi her geçen gün artıyor. Markaların da dahil olduğu 360 derece videolar hemen hemen tüm sektörlerde reklamın yeni yüzü olacak. YouTube’un ve Facebook’un da 360 derece videoları desteklemesinin ardından yeni bir teknoloji ekosistemi oluşmaya başladı. Özellikle tanıtımlarda kullanılan 360 derece videolar sayesinde hiçbir görüntüyü kaçırmayacaksınız.

360 derece videolar sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun, videoları izlerken, kendinizi izlediğiniz videonun bir parçası gibi hissedeceksiniz.

Tanıtmak istediğiniz ne varsa tüm ayrıntıları ile ilgilenenlere sunabilme şansı sağlayan 360 derece videolarla artık hiçbir şey gözden kaçmayacak. Booking.com’un da açıkladığı üzere; ziyaretçi tercihlerinde videolarla yapılan tanıtım ve reklamların önemi oldukça yüksek. Masaüstünde veya telefonlarınızda 360 derece videoları izlemek oldukça kolay. Sadece videoya tıklayın ve telefonda iseniz parmağınızla yada cihazı hareket ettirerek bilgisayardaysanız Mouse ile istediğiniz yöne hareket ettirin.


GÖRÜNTÜLEME

Kaydettiğimiz 360° panoramik videoların en önemli özelliği; tüm kontrolün izleyicide olmasıdır.

MÜZİK & EFEKT

Videolarda ister 360° çevresel ses kaydı, istersenizde özel müzik yada anlatıcı dış sesler kullanıyoruz.

HAREKET

360° Video kaydımızı sabit noktalardan yapabildiğimiz gibi hareketli kayıtlarda alabilmekteyiz.

İZLEME

Videolarınızı isterseniz Youtube üzerinde, istersenizde sağladığımız 360° video oynatıcı yazılım ile görüntüleyebilirsiniz.

360° panoramik görüntü kaydının alınması, son teknoloji donanım ve programlama teknolojisi sayesinde interaktif ve kontrol edilebilir videolar yaratmamızı sağlıyor. 360° videoların en önemli özelliği; tüm kontrolün izleyicide olmasıdır. Bilgisayarınızda fare ve klavye sayesinde ya da akıllı telefon ve tabletlerinizde cihazı hareket ettirerek ya da parmağınızla ekranı kaydırarak kontrol edebilirsiniz.

Benzersiz, modern ve ulaşılabilir; Her yer de uygulanabilir; motor sporlarında ya da gösterilerde hatta şirket organizasyonlarında. 360° videolar flash videolar gibi bilgisayarınızda ya da macbookta izlenebilir. 360° Videoların boyutu; videonun kalitesine, uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir. 360° Videolarda 8 K video kalitesi sunmaktayız.

 

YENİ ÇAĞA AYAK UYDURMAYA HAZIR MISINIZ?


Hızla ilerleyen teknolojinin gerisinde kalmadan, süratle yeni çağı yakalayın ve 360° videonuz dijital ortamlarda boy göstermeye başlasın. Tamemen size özgün ve en uygun çözümlerimiz ile 360° Videolarınızı hazırlıyoruz.


HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net