Sahifa fully responsive WordPress News, Magazine, Newspaper, and blog ThemeForest one of the most versatile website themes in the world.

HİZMETLERİMİZ

SÜREÇ
NASIL İŞLİYOR?

360° Video Prodüksiyon çalışmasına başlarken izlediğimiz süreç şu şekilde:


1.AŞAMA

ANALİZ

Öncelikle sektörünüz,müşteri portföyünüz yada amaçladığınız hedefler belirlenir ve bunlar tarafımızdan ayrıntılı şekilde analiz edilir.

2.AŞAMA

PRODÜKSİYON

Belirlenen amaçlar doğrultusunda 360° görüntüleme çalışmaları ve prodüksiyon yapılır, seslendirme ve müzikler hazırlanır.


3.AŞAMA

TESLİM

Tamamlanan prodüksiyon neticesinde ortaya çıkan 360° Video, isteğe göre Youtube, Facebook yada DVD formatında teslim edilir.


360° Video ProdüksiyonPixa360'ın uzman kadrosuyla gerçekleştirdiği 360° Videoları, Akıllı telefonlar, tabletler, Masaüstü bilgisayarlar ve Laptopların yanı sıra,Samsung Gear VR ve Oculus Rift hatta Google Card Board gibi birçok VR Gözlük ile deneyimleyebilirsiniz.


Video ProdüksiyonPixa360, geleneksel Video tanıtım filmleri, reklam filmleri, müzik klipleri, konser ve toplantı organizasyonları için video prodüksiyon hizmetlerini, profesyonel ekibi ile sizlere ulaştırıyor.

Profesyonel ses ve müzik mixajı ile Full HD 1080p ve 4K çözünürlükte video prodüksiyon hizmetleri sunan Pixa360, teknolojiyi yakından takip ediyor.


Havadan GörüntülemePixa360 profesyonel drone ve pilotları ile her tür havadan görüntüleme hizmetini sizlere ulaştırıyor. İsterseniz video isterseniz fotoğraf olarak alçak irtifa görüntüleme yapabilmekteyiz.

Havadan görüntüleme sistemlerimiz Full HD 1080p ve 4K çözünürlükte kayıtlar alabilmekte.


2D ve 3D AnimasyonGünümüzde medya ve eğlence sektöründe yerini iyice sağlamlaştırmış olan 2 boyutlu ve 3 boyutlu animasyonlar artık olmazsa olmaz konumundalar.

2D ve 3D Animasyon çalışmalarımız arasında; Reklam filmleri, Mimari görselleştirme, Eğitim filmleri, Kamu spotları, Teknik anlatımlı filmler, Kısa filmler, Tasarım hizmetleri, Karakter tasarım, rig ve modelleme bulunmaktadır.


Profesyonel Fotoğraf ÇekimiGünümüzde medya ve eğlence sektöründe yerini iyice sağlamlaştırmış olan 2 boyutlu ve 3 boyutlu animasyonlar artık olmazsa olmaz konumundalar.

Profesyonel ses ve müzik mixajı ile Full HD 1080p ve 4K çözünürlükte video prodüksiyon hizmetleri sunan Pixa360, teknolojiyi yakından takip ediyor.

 

YENİ ÇAĞA AYAK UYDURMAYA HAZIR MISINIZ?


Hızla ilerleyen teknolojinin gerisinde kalmadan, süratle yeni çağı yakalayın ve 360° videonuz dijital ortamlarda boy göstermeye başlasın. Tamemen size özgün ve en uygun çözümlerimiz ile 360° Videolarınızı hazırlıyoruz.


HEMEN İLETİŞİME GEÇİN
Responsive ThemeForest Wordpress Theme Avada bigtheme.net/wordpress/themeforest/323-avada BIGtheme.net